Ди Анголо 5 Студио со Тераса Трокреветна Соба

Студио со голем брачен кревет и двосед на развлекување.
Ова студио има тераса со поглед на езерото, кујна, телевизор со рамен екран  и клима.
Карактеристики: тераса со поглед на езерото, , телевизор со рамен екран, клима уред, греење, дрвен под / паркет, туш, фен, бања, тоалет, мини кујна, фрижидер, пешкири.
Бесплатен WiFi е на располагање.

 

Почнувајќи Од 35.00

Карактеристики

  • WI-FI
  • Купатило
  • ТВ
  • Климатизер
  • Мини Бар
  • Бебешко креветче
  • Фен за коса
  • Ресторан

Календар на достапност

 
На Располагање
 
Делумно Резервиран
  Достапно само Одјавување
 
Не е на Располагање
Септември 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Октомври 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

Одберете Доаѓање и Заминување

Соба 1