Ди Анголо 1 Двокреветна Соба

Соба со брачен кревет. Собата има телевизор со рамен екран, кабловска телевизија, бања и тераса со поглед на езерото.
Карактеристики: Тераса со поглед на езеро,кабловска, ТV со рамен екран, клима уред, греење, приватен влез, дрвен под /паркет, туш, фен, бесплатни пешкири, тоалет, бања, фрижидер
Бесплатен Wi-Fi е на располагање.

 

Почнувајќи Од 27.00

Карактеристики

 • WI-FI
 • Купатило
 • ТВ
 • Климатизер
 • Мини Бар
 • Бебешко креветче
 • Фен за коса
 • Кафетерија
 • Соба за багаж
 • Ресторан
 • Надворешна тераса

Календар на достапност

 
На Располагање
 
Делумно Резервиран
  Достапно само Одјавување
 
Не е на Располагање
Септември 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Октомври 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

Одберете Доаѓање и Заминување

Возрасни1 - 2
Вкупно Луѓе1 - 2
Соба 1