Ди Анголо 3 Двокреветна Соба

Соба со брачен кревет. Оваа соба има TV со рамен екран, кабловска, купатило и тераса.
Карактеристики: тераса со поглед на градот, кабеловска, TV со рамен екран, клима уред, греење, приватен влез, дрвен под / паркет, туш, фен, бесплатни пешкири, тоалет, купатило, фрижидер
Бесплатен Wi-Fi е на располагање.

Почнувајќи Од 27.00

Карактеристики

  • WI-FI
  • Купатило
  • ТВ
  • Климатизер
  • Мини Бар
  • Бебешко креветче
  • Фен за коса

Календар на достапност

 
На Располагање
 
Делумно Резервиран
  Достапно само Одјавување
 
Не е на Располагање
Ноември 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Декември 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Одберете Доаѓање и Заминување

Соба 1