Ди Анголо 5 Студио со Тераса Трокреветна Соба

Студио со голем брачен кревет и двосед на развлекување.
Ова студио има тераса со поглед на езерото, кујна, телевизор со рамен екран  и клима.
Карактеристики: тераса со поглед на езерото, , телевизор со рамен екран, клима уред, греење, дрвен под / паркет, туш, фен, бања, тоалет, мини кујна, фрижидер, пешкири.
Бесплатен WiFi е на располагање.

 

Почнувајќи Од 35.00

Карактеристики

  • WI-FI
  • Купатило
  • ТВ
  • Климатизер
  • Мини Бар
  • Бебешко креветче
  • Фен за коса
  • Ресторан

Календар на достапност

 
На Располагање
 
Делумно Резервиран
  Достапно само Одјавување
 
Не е на Располагање
Мај 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Јуни 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Одберете Доаѓање и Заминување

Соба 1