Ди Анголо 2 Трокреветна Соба

Соба со три единечни кревети, тераса со поглед на езерото. Оваа соба има сопствено купатило и телевизор со рамен екран со кабелски канали.
Карактеристики: тераса со поглед на езеро, кабловска, ТV со рамен екран, клима уред, греење, дрвен под /паркет, туш, бесплатни пешкири, тоалет, бања.
Бесплатен Wi-Fi е на располагање

Почнувајќи Од 27.00

Карактеристики

  • WI-FI
  • Купатило
  • ТВ
  • Климатизер
  • Мини Бар
  • Бебешко креветче
  • Фен за коса

Календар на достапност

 
На Располагање
 
Делумно Резервиран
  Достапно само Одјавување
 
Не е на Располагање
Февруари 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Март 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Одберете Доаѓање и Заминување

Соба 1