Ди Анголо 2 Трокреветна Соба

Соба со три единечни кревети, тераса со поглед на езерото. Оваа соба има сопствено купатило и телевизор со рамен екран со кабелски канали.
Карактеристики: тераса со поглед на езеро, кабловска, ТV со рамен екран, клима уред, греење, дрвен под /паркет, туш, бесплатни пешкири, тоалет, бања.
Бесплатен Wi-Fi е на располагање

Почнувајќи Од 27.00

Карактеристики

  • WI-FI
  • Купатило
  • ТВ
  • Климатизер
  • Мини Бар
  • Бебешко креветче
  • Фен за коса

Календар на достапност

 
На Располагање
 
Делумно Резервиран
  Достапно само Одјавување
 
Не е на Располагање
Мај 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Јуни 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Одберете Доаѓање и Заминување

Соба 1